Lutron SCR-15-ACTR-CS Claro 15A Tamper-Resistant USB Type A and C Duplex Receptacle - Finish: Cobblestone
Available: In stock
SKU : SCR-15-ACTR-CS
BRAND : Lutron
Category : Electrical
Request A Quote
View full details
Lutron SCR-15-ACTR-CS
SCR-15-ACTR-CS Product Description
Specifications:
Brand: Lutron
SKU: SCR-15-ACTR-CS
UPC: 784276323543
Finish: Cobblestone
Input Voltage: 120V
Height: 1.8"
Width: 2.9"
Length: 4.7"