Lutron SCR-15-ACTR-BI Claro 15A Tamper-Resistant USB Type A and C Duplex Receptacle - Finish: Biscuit
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : SCR-15-ACTR-BI
BRAND : Lutron
Category : Electrical
Request A Quote
View full details
Lutron SCR-15-ACTR-BI
SCR-15-ACTR-BI Product Description
Specifications:
Brand: Lutron
SKU: SCR-15-ACTR-BI
UPC: 784276323529
Finish: Biscuit
Input Voltage: 120V
Height: 1.8"
Width: 2.9"
Length: 4.7"