Eurofase Lighting 8AP-25-30-2-1-L-S-WP 8-in 25W Recessed White Lighting Kit, 120V, 3000K, TSWP
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : 8AP-25-30-2-1-L-S-WP
Category : LED Indoor Lighting
Request A Quote
View full details
Eurofase Lighting 8AP-25-30-2-1-L-S-WP
8AP-25-30-2-1-L-S-WP Product Description
Eurofase's Trimless Recessed Mount Kits, 8 inch, White, 25W, 2000 Lumens, 3000 K, are firm and secure. Enhance your lighting and bring a whole new sense of life and energy to your area.
Specifications:
Trimless Recessed Mount Kit.
20 Beam Angle.
1 Bulb Included.
3000 K.
25W Maximum.
White.
120V