EnvisionLED PL-12-BR-MBL-12V 12" Low Voltage Path Light Stem, Wattage 35W Max Halogen/LED, Voltage 12V, G4 Brass, Matte Black
Available: In stock
SKU : PL-12-BR-MBL-12V
BRAND : EnvisionLED
Category : Accessories
Request A Quote
View full details
EnvisionLED PL-12-BR-MBL-12V
PL-12-BR-MBL-12V Product Description
EnvisionLED12" Low Voltage Path Light Stem, Wattage 35W Max Halogen/LED, Voltage 12V, G4  Brass, Matte Black.
Specifications:
Brand: EnvisionLED
SKU: PL-12-BR-MBL-12V
Wattage - 35W Max.
Voltage - 12V
Bulb Type - G4 Halogen/LED (not included)
Finish - Matte Black
Stem Height - 12"
Total Height - 16.3"