EnvisionLED MT-24V-DC-300W-DIM
MT-24V-DC-300W-DIM Product Description
The EnVision magnetic transformer is available in a range of 20W-300W. This series is dimmable, magnetic, used for hard wire power supplies in 12V, 24V, AC, or DC voltage to any kind of low voltage fixture. Use this product with our low voltage products, including our striplights.
Specifications:
Magnetic TransformersTriac Dimmable
Watt : 300W
Voltage : 24V