EnvisionLED IGL-FL-BR-MBL-12V Low Voltage In-Ground Well Light, Flat Open Lens, Wattage 50W Halogen Max/LED, MR16, Voltage 12V, Brass - Black
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : IGL-FL-BR-MBL-12V
BRAND : EnvisionLED
Category : LED Outdoor Lighting
Request A Quote
View full details
EnvisionLED IGL-FL-BR-MBL-12V
IGL-FL-BR-MBL-12V Product Description
EnvisionLED Low Voltage In-Ground Well Light, Flat Open Lens, Wattage 50W Halogen Max/LED, MR16, Voltage 12V, Brass - Black.
Specifications:
Brand: EnvisionLED
Wattage - 50w Max.
Voltage - 12v
Flat Open Lens
Bulb Type - MR-16 Halogen/LED (Not Included)
Finish - Black
Height - 5.49"
Outer Diameter - 4.94"