Elco Lighting E25MB-0927-N-12 Koto Sylo Monopoint Ceiling Light - 950 Lumens - CCT: 2700K - Beam Angle: 25º - Stem Length: 12" - Finish: All Black
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : E25MB-0927-N-12
BRAND : ELCO Lighting
Category : LED Indoor Lighting
Request A Quote
View full details
Elco Lighting E25MB-0927-N-12
E25MB-0927-N-12 Product Description
Specifications
Brand: Elco Lighting
SKU: E25MB-0927-N-12
Type: Monopoint Ceiling Light
Finish: All Black
Lumens: 950
Voltage: 120V
Wattage: 10.5W