Elco Lighting E1L61WFSDB 1" Trimless Round Recessed Oak™ Downlight, Beam Angle 50°, Color Temperature SunsetK, All Black
Available: In stock
SKU : E1L61WFSDB
View full details
Elco Lighting E1L61WFSDB
E1L61WFSDB Product Description
Elco Lighting 1" Trimless Round Recessed Oak™ Downlight, Beam Angle 50°, Color Temperature SunsetK, All Black
SPECIFICATIONS:
Wattage 6.1W
Lumens 450 lm
Voltage 12V AC
Color Temp. SunsetK
Dimmable Yes
Lamp Type LED
Beam Angle 50°
CRI 93+
Wet Location UL Listed
FEATURES:
1" Trimless Round Recessed Oak™ Downlight: 1″ Trimless Light Engine