Eiko DSD4/10W/830/120DTWH Downlight Surface Disk 4IN 700LM 10W 80CRI 3000K 120V DIM Triac White
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : DSD4/10W/830/120DTWH
BRAND : EiKO
Category : LED Indoor Lighting
Request A Quote
View full details
Eiko DSD4/10W/830/120DTWH
DSD4/10W/830/120DTWH Product Description
Specifications:
Brand: EiKO
Size: 4 Inch
Voltage: 120VAC
Wattage: 10W