Diode LED DI-TAPE-GRD14-FR-10 39.4" 14mm LED Tape guard LED Tape Light Frosted Cover (10-Pack)
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : DI-TAPE-GRD14-FR-10
BRAND : Diode LED
Category : Accessories
Request A Quote
View full details
Diode LED DI-TAPE-GRD14-FR-10
DI-TAPE-GRD14-FR-10 Product Description
FEATURES:
Item Type: 14mm LED Tape Light Lens Cover
Compatible Tape Light: Blaze X, Blaze Basics, Blaze Colors & Blaze Mini
Finish: Frosted
Dimensions: L = 39.4" x H = 0.15"