Diode LED DI-DM-MW12V40W-0-10V-LPS 40 Watt Commercial Grade 0-10V Dimmable Driver & Lo-Pro Small Jbox Combo 12V DC
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : DI-DM-MW12V40W-0-10V-LPS
BRAND : Diode LED
Category : Electrical
Request A Quote
View full details
Diode LED DI-DM-MW12V40W-0-10V-LPS
DI-DM-MW12V40W-0-10V-LPS Product Description
Features:
Wattage: 40W
Output Voltage: 12VDC
Input Voltage: 120/240/277VAC
Environment: Indoor
Knockouts: 0.5 in. knockouts
Material: Powder-coated stainless steel
Certification: UL Listed 1598, 508A & 2108