Diode LED DI-CKT-48BX8-25 48" Clicktight LED AV/BL/FV Bending Extension (Pack of 25)
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : DI-CKT-48BX8-25
BRAND : Diode LED
Category : Accessories
Request A Quote
View full details
Diode LED DI-CKT-48BX8-25
DI-CKT-48BX8-25 Product Description
Diode LED 48" Clicktight LED AV/BL/FV Bending Extension (Pack of 25)
FEATURES:
8mm window connector attaches two sections of AVENUE 24, BLAZE & FLUID VIEW Tape Light together. Wire lead allows for turns around tight corners.
Dimensions: 48" x 0.50" x 0.20"