Diode LED DI-24V-BLX3-20-100 100ft Spool Blaze X-Range 300 Series LED Tape Light Color Temperature 2000K, Watt 4.1W/ft, Lumens 261lm 24V DC
Available: In stock
SKU : DI-24V-BLX3-20-100
View full details
Diode LED DI-24V-BLX3-20-100
DI-24V-BLX3-20-100 Product Description
Specifications:
Voltage: 24V DC
Color Temperature (Kelvin): 2000K
CRI: 95+
Dimensions: 0.32" x 0.1"