DALS Lighting DCP-TR200-BK Connect PRO Smart Landscape Transformer, Wattage 200W, Voltage 24V, Black Finish
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : DCP-TR200-BK
BRAND : DALS Lighting
Category : Electrical
Request A Quote
View full details
DALS Lighting DCP-TR200-BK
DCP-TR200-BK Product Description
DALS Connect Pro 200W 24V Smart Landscape Transformer.
Specifications:
Manufacturer: DALS
Manufacturer Part Number: DCP-TR200-BK
UPC: 775902020905
Input Voltage: 120V
Output Voltage: 24V DC
Color: Black
Special Features: Wet Location Rated
Length: 6.63"
Width: 5.13"
Height: 2.5"