Dabmar Lighting W2002-L10-45K-W
W2002-L10-45K-W Product Description
Dabmar Lighting W2002-L10-45K-W Plastic Surface Mount Wall Fixture 85V-264V PL 2X LED 10W 4500K in White FinishSpecifications:
Manufacturer: Dabmar LightingSKU: W2002-L10-45K-W
Finish: White
Color Temperature:4500K
Depth: 2.42"
Height: 12.19"
Voltage: 85V-264V
Wattage: 10W
Width: 5.2"