Dabmar Lighting GM950-L30-65K-B Cast Alum Post Top Fixture 85V-265V E26 LED 30W 6500K in Black Finish
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : GM950-L30-65K-B
BRAND : Dabmar Lighting
Category : LED Outdoor Lighting
Request A Quote
View full details
Dabmar Lighting GM950-L30-65K-B
GM950-L30-65K-B Product Description
Specifications:
Manufacturer: Dabmar Lighting
SKU: GM950-L30-65K-B
Finish: Black
Bulb Type:LED
Color Temperature:6500K
Post Type:Single Post
Voltage: 85V-265V
Wattage: 30W
Depth:25.78"
Height:21.65"
Width:25.78"