Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : GM9103-L162-40K-VG
BRAND : Dabmar Lighting
Category : LED Outdoor Lighting
Request A Quote
View full details
Dabmar Lighting GM9103-L162-40K-VG
GM9103-L162-40K-VG Product Description
Specifications:
Color Temperature: 4000k
Finish: Verde Green
Glass / Shade: Polycarbonate Lens
Post Included: Yes
Post Type: Multi Head
Voltage: 120V-277V
Wattage: 162W
Width: 54.5"