Available: In stock
SKU : GM8124-L80-30K-B
View full details
Dabmar Lighting GM8124-L80-30K-B
GM8124-L80-30K-B Product Description
Specifications:
Color Temperature: 3000k
Finish: Black
Glass / Shade: Clear; Crackled; Heat Resistant; Tempered Glass
Post Included: Yes
Post Type: Multi Head
Voltage: 120V-277V
Wattage: 80W
Width: 52"