Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : GM8124-L120-30K-BZ
BRAND : Dabmar Lighting
Category : LED Outdoor Lighting
Request A Quote
View full details
Dabmar Lighting GM8124-L120-30K-BZ
GM8124-L120-30K-BZ Product Description
Specifications:
Color Temperature: 3000k
Finish: Bronze
Glass / Shade: Clear; Crackled; Heat Resistant; Tempered Glass
Post Included: Yes
Post Type: Multi Head
Voltage: 85V-265V
Wattage: 120W
Width: 52"