Dabmar Lighting GM660-L80-30K-B Cast Alum Post Top Fixture 120V-277V E39 LED 80W 3000K in Black Finish
Available: In stock
SKU : GM660-L80-30K-B
View full details
Dabmar Lighting GM660-L80-30K-B
GM660-L80-30K-B Product Description
Specifications:
Manufacturer: Dabmar Lighting
SKU: GM660-L80-30K-B
Finish: Black
Bulb Type: LED
Color Temperature:3000K
Post Type:Single Post
Voltage: 120V-277V
Wattage: 80W
Depth:14.63"
Height:37"
Width:14.63"