Dabmar Lighting GM660-L63-30K-BZ LED Cast Aluminum E39 Post Top Light Fixture, 120V-277V, Color Temperature 3000K, Bronze Finish
Available: In stock
SKU : GM660-L63-30K-BZ
View full details
Dabmar Lighting GM660-L63-30K-BZ
GM660-L63-30K-BZ Product Description
Specifications:
Manufacturer: Dabmar Lighting
SKU: GM660-L63-30K-BZ
Bulb: Incandescent
Color Temperature: 3000K
Depth: 14.63"
Finish: Bronze
Height: 37"
Glass / Shade: Clear Prismatic Heat Resistant Polycarbonate Lens
Materials: Powder Coated Cast Aluminum
Mount Type: Post Mount
Overall Height: 37"
Post Included: No
Post Type: Single Post
Voltage: 120V-277V
Wattage: 63W
Width: 14.63"