Available: In stock
SKU : GM655-L20-30K-VG
View full details
Dabmar Lighting GM655-L20-30K-VG
GM655-L20-30K-VG Product Description
Specifications:
Manufacturer: Dabmar Lighting
SKU: GM655-L20-30K-VG
Color Temperature: 3000K
Bulb Type: Incandescent
Depth: 23.13"
Finish: Verde Green
Height: 19.5"
Materials: Durable Cast Aluminum Construction
Mount Type: Post Mount
Overall Height: 19.5"
Post Included: No
Post Type: Single Post
Voltage: 120V-277V
Wattage: 20W
Width: 23.13"