Dabmar Lighting GM621-L40-30K-VG LED Cast Aluminum G24 Post Top Light Fixture, 120V-277V, 2X, Color Temperature 3000K, Verde Green Finish
Available: In stock
SKU : GM621-L40-30K-VG
View full details
Dabmar Lighting GM621-L40-30K-VG
GM621-L40-30K-VG Product Description
Specifications:
Manufacturer: Dabmar Lighting
SKU: GM621-L40-30K-B
Color Temperature: 3000K
Bulb Type: Incandescent
Bulb(s) Included: No
Depth: 22"
Finish: Black
Height: 35.5"
Materials: Durable Cast Aluminum Construction
Mount Type: Post Mount
Number of Bulbs: 2
Overall Height: 35.5"
Post Included: No
Post Type: Multi Head, Hanging
Style: Industrial
Voltage: 120V-277V
Wattage: 40W
Width: 61.84"