Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : GM611-L20-30K-B
BRAND : Dabmar Lighting
Category : LED Outdoor Lighting
Request A Quote
View full details
Dabmar Lighting GM611-L20-30K-B
GM611-L20-30K-B Product Description
Specifications:
Manufacturer: Dabmar Lighting
SKU: GM611-L20-30K-B
Color Temperature: 3000K
Bulb: Incandenscent
Depth: 30.92"
Finish: Black
Height: 35.5"
Materials: Durable Cast Aluminum Construction
Mount Type: Post Mount
Number of Bulbs: 1
Overall Height: 35.5"
Post Included: No
Post Type: Hanging
Style: Industrial
Voltage: 120V-277V
Wattage: 20W
Width: 22"