Dabmar Lighting GM510-L20-30K-VG Cast Alum Post Top Fixture 120V-277V G24 LED 20W 3000K in Verde Green Finish
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : GM510-L20-30K-VG
BRAND : Dabmar Lighting
Category : LED Outdoor Lighting
Request A Quote
View full details
Dabmar Lighting GM510-L20-30K-VG
GM510-L20-30K-VG Product Description
Specifications:
Manufacturer: Dabmar Lighting
SKU: GM510-L20-30K-VG
Finish: Verde Green
Bulb Type: LED
Color Temperature: 3000K
Glass / Shade: Clear
Post Type:Single Post
Voltage: 120V-277V
Wattage: 20W
Depth:25.50"
Height:21"
Width:25.50"