Dabmar Lighting GM2405-L30-30K-W Cast Alum 5 Post Top Fixture Pole + Base 120V E26 5X LED 30W 3000K in White Finish
Available: In stock
SKU : GM2405-L30-30K-W
View full details
Dabmar Lighting GM2405-L30-30K-W
GM2405-L30-30K-W Product Description
Specifications:
Manufacturer: Dabmar Lighting
SKU: GM2405-L30-30K-W
Finish: White
Bulb Type: LED
Color Temperature: 3000K
Glass / Shade:Acrylic Globe
Voltage: 120V
Wattage: 30W
Width:39.00"