Dabmar Lighting GM235-L30-65K-W LED Cast Aluminum E26 Post Top Fixtures, 85V-265V, Color Temperature 6500K, White Finish
Available: In stock
SKU : GM235-L30-65K-W
View full details
Dabmar Lighting GM235-L30-65K-W
GM235-L30-65K-W Product Description
Specifications:
Manufacturer: Dabmar Lighting
SKU: GM235-L30-65K-W
Color Temperature: 6500K
Depth: 12.75"
Finish: White
Glass / Shade: Clear
Height: 26.75"
Min Height: 26.75"
Overall Height: 26.75"
Mount Type: Post Mount
Post Included: No
Post Type: Single Post
Voltage: 85V-265V
Wattage: 30W
Width: 12.75"