Dabmar Lighting GM225-L20-50K-B-FR LED Cast Aluminum G24 Post Top Fixture, 120V-277V, Color Temperature 5000K, Black Frost Finish
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : GM225-L20-50K-B-FR
BRAND : Dabmar Lighting
Category : LED Outdoor Lighting
Request A Quote
View full details
Dabmar Lighting GM225-L20-50K-B-FR
GM225-L20-50K-B-FR Product Description
Specifications:
Manufacturer: Dabmar Lighting
SKU: GM225-L20-50K-B-FR
Color Temperature: 5000K
Bulb Type: Incandescent
Depth: 17.13"
Finish: Black
Glass / Shade: Frost
Height: 30"
Min Height: 30"
Overall Height: 30"
Post Included: No
Post Type: Single Post
Voltage: 120V-277V
Wattage: 20W
Width: 17.13"