Dabmar Lighting GM225-L20-30K-B-FR
GM225-L20-30K-B-FR Product Description
Dabmar Lighting GM225-L20-30K-B-FR LED Cast Aluminum G24 Post Top Fixture, 120V-277V, Color Temperature 3000K, Black Frost FinishSpecifications:
Manufacturer: Dabmar LightingSKU: GM225-L20-30K-B-FR
Color Temperature: 3000K
Bulb Type: Incandescent
Depth: 17.13"
Finish: Black
Glass / Shade: Frost
Height: 30"
Min Height: 30"
Overall Height: 30"
Post Included: No
Post Type: Single Post
Voltage: 120V-277V
Wattage: 20W
Width: 17.13"