Dabmar Lighting FG4400-L25S-64K-WBS Fiber Glass In-Ground Well Light W/ Grill, 120V, E26, Color Temperature 6400K, Spot in Weathered Brass Finish
Available: In stock
SKU : FG4400-L25S-64K-WBS
View full details
Dabmar Lighting FG4400-L25S-64K-WBS
FG4400-L25S-64K-WBS Product Description
Specifications:
Manufacturer: Dabmar Lighting
SKU: FG4400-L25S-64K-WBS
Color Temperature: 6400K
Depth: 6.75"
Finish: Weathered Brass
Height: 8.10"
Min Height: 8.10"
Overall Height: 8.10"
Voltage: 120V-277V
Wattage: 25W
Width: 6.75"