Dabmar Lighting FG4400-L12-RGBW-BZ Fiber Glass In-Ground Well Light W/ Grill, 120V, E26, Color Temperature RGBW, Bronze Finish
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : FG4400-L12-RGBW-BZ
BRAND : Dabmar Lighting
Category : LED Landscape Lighting
Request A Quote
View full details
Dabmar Lighting FG4400-L12-RGBW-BZ
FG4400-L12-RGBW-BZ Product Description
Specifications:
Manufacturer: Dabmar Lighting
SKU: FG4400-L12-RGBW-BZ
Color Temperature: RGBW
Depth: 6.75"
Finish: Bronze
Height: 8.10"
Min Height: 8.10"
Overall Height: 8.10"
Voltage: 86V-265V
Wattage: 12W
Width: 6.75"