Dabmar Lighting DW3550-L12-RGBW-BZ LED Cast Aluminum Down Wall Light, 85V-265V, E26, Color Temperature RGBW, Bronze Finish
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : DW3550-L12-RGBW-BZ
BRAND : Dabmar Lighting
Category : LED Outdoor Lighting
Request A Quote
View full details
Dabmar Lighting DW3550-L12-RGBW-BZ
DW3550-L12-RGBW-BZ Product Description
Specifications:
Manufacturer: Dabmar Lighting
SKU: DW3550-L12-RGBW-BZ
Color Temperature: RGBW
Depth: 5.55"
Finish: Bronze
Height: 9.22"
Light Direction: Down Lighting
Materials: Durable Cast Aluminum Construction
Number of Bulbs: 1
Overall Height: 9.22"
Sconce Type: Outdoor, Single Arm
Style: Traditional / Classic
Voltage: 85V-265V
Wattage: 12W
Width: 3.94"