Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : DW1200-L25F-64K-SS304-GR
BRAND : Dabmar Lighting
Category : LED Outdoor Lighting
Request A Quote
View full details
Dabmar Lighting DW1200-L25F-64K-SS304-GR
DW1200-L25F-64K-SS304-GR Product Description
Specifications
Color Temperature: 6400K
Depth: 10.25"
Finish: Stainless Steel 304
Height: 14.38"
Min Height: 14.38"
Overall Height: 14.38"
Voltage: 120V-277V
Wattage: 25W
Weight: 9.08 lbs.
Width: 10.25"