Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : DSL1016-L12-50K-VG
BRAND : Dabmar Lighting
Category : LED Outdoor Lighting
Request A Quote
View full details
Dabmar Lighting DSL1016-L12-50K-VG
DSL1016-L12-50K-VG Product Description
Dabmar Lighting Cast Aluminum Open Face Step Light, G24, Color Temperature 5000K, Verde Green Finish
Specifications
Color Temperature: 5000k
Depth: 3.90"
Finish: Verde Green
Height: 5"
Min Height: 5.00"
Overall Height: 5.00"
Voltage: 120V-277V
Wattage: 12W
Width: 9.00"