Dabmar Lighting D7502-18-L12-RGBW-B LED Cast Aluminum Drop Down 18" Globe Ceiling Fixture, 86V-265V, E26, Color Temperature RGBW, Black Finish
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : D7502-18-L12-RGBW-B
BRAND : Dabmar Lighting
Category : LED Outdoor Lighting
Request A Quote
View full details
Dabmar Lighting D7502-18-L12-RGBW-B
D7502-18-L12-RGBW-B Product Description
Specifications:
Manufacturer: Dabmar Lighting
SKU: D7502-18-L12-RGBW-B
Color Temperature: RGBW
Depth: 18.00"
Finish: Black
Height: 34"
Min Height: 34.00"
Overall Height: 34.00"
Pendant Size: Medium (10"-22")
Pendant Type: Globe, Outdoor
Style: Transitional, Restoration & Vintage
Voltage: 86V-265V
Wattage: 12W
Weight: 4.8 lbs.
Width: 18.00"