Dabmar Lighting D7016-L12-RGBW-B Cast Aluminum 16" Globe Post Top Fixture, E26, Color Temperature RGBW, Black Finish
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : D7016-L12-RGBW-B
BRAND : Dabmar Lighting
Category : LED Outdoor Lighting
Request A Quote
View full details
Dabmar Lighting D7016-L12-RGBW-B
D7016-L12-RGBW-B Product Description
Dabmar Lighting Cast Aluminum 16" Globe Post Top Fixture, E26, Color Temperature RGBW, Black Finish
Specifications:
Manufacturer: Dabmar Lighting
SKU: D7016-L12-RGBW-B
Material: Durable Cast Aluminum Construction
Item Length: 16.00
Number of Bulbs: 1
Finish: Black
Color Temperature: RGBW
Voltage: 86V-265V
Wattage: 12W