Dabmar Lighting D5500-L12-50K-BZ Cast Aluminum Pagoda 5-Tier 1/2" Base 6" Top, G24, Color Temperature 5000K, Bronze Finish
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : D5500-L12-50K-BZ
BRAND : Dabmar Lighting
Category : LED Outdoor Lighting
Request A Quote
View full details
Dabmar Lighting D5500-L12-50K-BZ
D5500-L12-50K-BZ Product Description
Dabmar Lighting Cast Aluminum Pagoda 5-Tier 1/2" Base 6" Top, G24, Color Temperature 5000K, Bronze Finish
Specifications:
Manufacturer: Dabmar Lighting
SKU: D5500-L12-50K-BZ
Materials: Durable Cast Aluminum Construction
Style: Modern
Shape: Pagoda
Post Included: No
Post Type: Single Post
Color Temperature: 5000K
Finish: Bronze
Voltage: 120V
Wattage: 12W