Dabmar Lighting D5100-L6-60K-10T-B Cast Aluminum Pagoda 4-Tier 1/2" Base 10" Top, E26, Color Temperature 6000K, Black Finish
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : D5100-L6-60K-10T-B
BRAND : Dabmar Lighting
Category : LED Outdoor Lighting
Request A Quote
View full details
Dabmar Lighting D5100-L6-60K-10T-B
D5100-L6-60K-10T-B Product Description
Dabmar Lighting Cast Aluminum Pagoda 4-Tier 1/2" Base 10" Top, E26, Color Temperature 6000K, Black Finish
Specifications:
Color Temperature: 6000K
Depth: 10.00"
Finish: Black
Height: 9"
Min Height: 9.00"
Overall Height: 9.00"
Post Included: No
Post Type: Single Post
Voltage: 120V
Wattage: 6W
Weight: 1.7 lbs.
Width: 10.00"