Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : D480-L12-30K-VG
BRAND : Dabmar Lighting
Category : LED Outdoor Lighting
Request A Quote
View full details
Dabmar Lighting D480-L12-30K-VG
D480-L12-30K-VG Product Description
Dabmar Lighting Cast Aluminum Bollard Ribbed, G24, Color Temperature 3000K, Verde Green Finish
Specifications:
Color Temperature: 3000k
Depth: 15.50"
Finish: Verde Green
Height: 40.25"
Min Height; 40.25"
Overall Height: 40.25"
Voltage: 120V-277V
Wattage: 12W
Weight: 13.9 lbs.
Width: 15.50"