Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : D3300-L20-30K-VG
BRAND : Dabmar Lighting
Category : LED Outdoor Lighting
Request A Quote
View full details
Dabmar Lighting D3300-L20-30K-VG
D3300-L20-30K-VG Product Description
Dabmar Lighting Cast Aluminum Bollard Caged, Color Temperature 3000K, G24, Verde Green Finish
Specifications:
Color Temperature: 3000k
Depth: 6.69"
Finish: Verde Green
Height: 43.25"
Min Height: 43.25"
Overall Height: 43.25"
Voltage: 120V-277V
Wattage: 20W
Weight: 7.35 lbs.
Width: 6.69"