CSL Lighting ED3LNIC-279050-12S Lnic Low Power Eco-Downlight - CCT: 2700K - Lumens: 1012
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : ED3LNIC-279050-12S
BRAND : CSL Lighting
Category : LED RECESSED LIGHTING
Request A Quote
View full details
CSL Lighting ED3LNIC-279050-12S
ED3LNIC-279050-12S Product Description
Specifications:
Brand: CSL Lighting
SKU: ED3LNIC-279050-12S
Color Temperature: 2700K
Delivered Lumens: 1012
Length: 12"
Width/Diameter: 6"
Height: 3.5"