Core Lighting ULD-LNK12-WH Interlink Cable 12 Inches White Finish
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : ULD-LNK12-WH
BRAND : Core Lighting
Category : LED Indoor Lighting
Request A Quote
View full details
Core Lighting ULD-LNK12-WH
ULD-LNK12-WH Product Description
Interlink Cable for ULD2800 series
Features:
Length: 6", 12", 24", 72"