Core Lighting LSD50-27K-12V-PF 1.1W Flexible LED Module 4.4W/FT 2700K
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : LSD50-27K-12V-PF
BRAND : Core Lighting
Category : LED Ribbon Lights
Request A Quote
View full details
Core Lighting LSD50-27K-12V-PF
LSD50-27K-12V-PF Product Description
Features:
High lumen performance
Available in 12V or 24V DC
Wide beam angle
Pre drilled mounting holes
Included industrial-grade mounting tape
Optional 48” PVC mounting track (LSD-MT)