American Lighting LED-DR480-24 LED-DR Series Non-Dimming Driver 480 Watts 24V DC
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : LED-DR480-24
Category : Electrical
Request A Quote
View full details
American Lighting LED-DR480-24
LED-DR480-24 Product Description
Specifications:
Brand: American Lighting
SKU: LED-DR480-24
Input Voltage: 100-277V AC
Output Voltage: 24V DC
Wattage: 480 W
CCT: RGBW
Dimming: Non-Dimmable
Finish: White
Weight: 5.90 lbs
Minimum Load: 96 W