Alloy LED AL-98-03-24100 PrimaVolt Dimmable Driver - 24V - 100W
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : AL-98-03-24100
BRAND : Alloy LED
Category : Electrical
Request A Quote
View full details
Alloy LED AL-98-03-24100
AL-98-03-24100 Product Description
Specifications:
Manufacturer: Alloy LED
Manufacturer Part Number: AL-98-03-24100
Wattage: 100 Watts
Input Voltage: 120V
Output Voltage: 24V DC
Rated Current: 1.87A
Voltage Range: 120V AC