AFX Lighting XLCP60BL 60-in Power Cord/Plug for NLLP2 & KNLU Series Undercabinet Light, Black
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : XLCP60BL
BRAND : AFX Lighting
Category : Accessories
Request A Quote
View full details
AFX Lighting XLCP60BL
XLCP60BL Product Description
AFX Lighting's 60 inch power cord and plug in black is made for use with NLLP and KNLU Series undercabinet lights. Allows you to plug in your lights.
Specifications:
Brand: AFX Lighting
Part Number: XLCP60BL
Material: Plastic
Height: .25"
Width: 0.5"
Length/Extension: 60"