AFX Lighting COLP24L30D1SN Cole 3 Light 24 inch Satin Nickel Pendant Ceiling Light
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Available: In stock
SKU : COLP24L30D1SN
BRAND : AFX Lighting
Category : LED Indoor Lighting
Request A Quote
View full details
AFX Lighting COLP24L30D1SN
COLP24L30D1SN Product Description
Specifications:
Brand: AFX
Brand Category: Pendant
Brand Product Description: Cole Pendant - LED 36W - 2800 Lm - 120V - Satin Nickel